piątek, 7 kwietnia 2017

Recenzja koszulek od TeeTurtle

Cześć. ;)

Przedstawiam Wam dziś recenzję koszulek ze sklepu TeeTurtle.


Pierwszą paczkę dostałam dosyć szybko, bardzo urzekło mnie nawet firmowe opakowanie! :D


W środku oprócz koszulki znajdowała się również faktura. Szkoda, że koszulka nie została zapakowana w folię - zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie.


Tak koszulka prezentuje się po wyjęciu. W rzeczywistości jest oczywiście ciemniejsza, po prostu zdjęcie wyszło strasznie jasne. :) Koszulka wykonana w 100% z bawełny.


A oto jej motyw - urocza pianka, która szybko skradła moje serduszko. :D


Kilka zbliżeń na nadruk. Nadruk jest porządny i trwały, nie gniecie się podczas noszenia, co jest ogromnym plusem! Na drugim zdjęciu, jeśli dokładnie się przyjrzycie, widać kontury - nadruk świeci w ciemności, a w dodatku jego "wzór" jest wtedy nieco inny! :D


Sam materiał koszulki bardzo mi odpowiada.


Koszulka posiada niewielki dekolt, dobrze obszyty. Na wewnętrznej strony nadrukowane zostało logo producenta oraz wszyta została metka z informacjami.


Koszulka posiada krótki rękaw.


Również dół koszulki został porządnie obszyty. Z koszulki nie wystawały żadne nitki, nic. ;)


Z tyłu koszulka nie posiada żadnego nadruku.


Tak jak wspomniałam wcześniej, nadruk świeci w ciemności, poniżej przedstawiam zdjęcie. Tutaj pianka nie jest już wcale taka urocza. :D Niestety nadruk trzeba strasznie długo naświetlać, żeby było widać jakikolwiek efekt.


Prezentacja na mnie. Jak Wam się podoba? ^^


Producent: TeeTurtle
Cena promocyjna: 15$.
Rozmiar z metki: S.
Ocena: 4,75/5.

Na drugą paczkę czekałam nieco dłużej niż na pierwszą, zamówienia złożyłam osobno, gdyż drugą koszulkę kupiłam podczas sporej wyprzedaży. :D Również ta koszulka zapakowana była w opakowanie z logiem TeeTurtle.


Koszulka, podobnie jak poprzednia, wykonana jest z bawełny. Zauważyłam jednak, że mimo, iż koszulki są tego samego rozmiaru, nieco się od siebie różnią (jedna z nich jest nieco ciaśniejsza).


Motyw tej koszulki jest bardzo ciekawy, strasznie przypadł do gustu mojej mamie oraz koleżance - miłośniczce kotów. :D Sam nadruk, podobnie jak w przypadku koszulki z pianką, jest trwały i wytrzymały.


Materiał koszulki. :) Obie koszulki są oczywiście tego samego koloru, różnice wynikają z padającego na nie światła.


Schemat podobny jak w koszulce numer 1 - wewnątrz znajduje się logo producenta oraz metka z informacjami. ;)


Rękawy obu koszulek mają tę samą długość.


W przypadku tej koszulki, tył pozostaje bez nadruku, zresztą chyba wszystkie koszulki tego producenta z tyłu pozostają "czyste". :)


Koszulka na mnie. ^^ Prezentuje się świetnie. ^^


Producent: TeeTurtle
Cena promocyjna: 15$.
Rozmiar z metki: S.
Ocena: 5/5.
Która koszulka bardziej przypadła Wam do gustu?


Zapraszam Was na zakupy do TeeTurtle! Oprócz mnóstwa ciekawych koszulek, znajdziecie tam także skarpetki, maskotki oraz kapcie. Bardzo często sporo produktów jest na przecenie. Myślę, że warto. ♥

___

Pozdrawiam. <3

3 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy przemyślany komentarz oraz obserwację. Komentarze, które mają na celu "wyłudzenie" komentarza zwrotnego będą ignorowane. Nie proś mnie o obserwację, komentarz, czy wejście na Twojego bloga, jeżeli będę miała ochotę, zrobię to sama.

Dziękuję za uwagę!