piątek, 27 marca 2015

Recenzja lusterka z Klimatyczne - Dark Shop 3

Cześć. ;)

Zdecydowałam się dziś na nietypową recenzję produktu z Klimatyczne.pl.


Produktem, który zrecenzuję będzie lusterko. Nie będę tu oceniać go pod względem, czy "dobrze widzę siebie, gdy się w nim przeglądam", lecz chcę pokazać Wam jego detale. Ale do rzeczy. :)

Obawiałam się, czy lusterko dojdzie do mnie w jednym kawałku, na szczęście kilka warstw folii bąbelkowej uchroniło je od potłuczenia.


Samo lusterko dodatkowo zapakowane było w oryginalne opakowanie z Alchemy Gothic.


Lusterko, a właściwie jego rama, wykonana jest z pewteru, jak wszystkie produkty od Alchemy Gothic. Na początku warto też wspomnieć, że szkło usadzone jest w ramce w taki sposób, że w ogóle się nie rusza. Profesjonalizm.


Ciężko było mi w tym wypadku zrobić dobre zdjęcia, ale starałam się. ;) Zobaczcie, jakie piękne wzory zostały wygrawerowane na szkle. W górnej części znajduje się także logo marki.Jeszcze z innej perspektywy. :) Grawerunek został zrobiony naprawdę profesjonalnie.


A teraz ramka. Tak jak wspominałam, jest wykonana z pewteru. Ramka ozdobiona jest przepięknymi, ornamentowymi wzorami. Na dole znajduje się po raz kolejny logo Alchemy.Tył wygląda tak.


Ciężko mi powiedzieć, co to za materiał, ale przypomina trochę drobny styropian, jednak nie zostawia śladów po zarysowaniu tej części paznokciem. :)


W górnej części znajduje się nazwa marki oraz, najprawdopodobniej, rok, w którym wyprodukowano lusterko.


Porównanie lusterka do złotówki. Nie jest to może zbyt trafne porównanie, ale nie chciałam robić zdjęcia trzymając lusterko w dłoni - przecież każda z nas ma inną wielkość dłoni. ;) W każdym razie lusterko jest bardzo zgrabne. Moim zdaniem, jak na takie maleństwo - dość ciężkie.


Na stronie Klimatyczne, w opisie dowiadujemy się, że lusterko jest nietłukące - oczywiście nie mam zamiaru tego sprawdzać. ;D Wiem, że Alchemy Gothic to dość porządna firma i nie wydaje na rynek byle ścierwa. Mam już kilka produktów tej firmy i chwalę sobie bardzo.

Bardzo dziękuję też Właścicielowi sklepu za przyznanie mi dodatkowego rabatu. ♥

Producent: Alchemy Gothic
Cena: 39zł.
Ocena: 5/5.

Zapraszam na zakupy do Klimatyczne - Dark Shop. :3

__

Pozdrawiam. :)


6 komentarzy:

 1. Patrząc na cenę lusterko było tego warte :3 Jest bardzo ciekawie zrobione, tak oryginalnie. Na pewno nie można dostać takiego w normalnym sklepie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku jest bardzo łądne- takie klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne lusterko ;o
  http://activmemories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne lustro!  zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania sukienka od Romwe! należy założyć konto na Romwe (wpisujesz e-mail i hasło) następnie w komentarzu pod postem piszesz mi swój e-mail. Losowanie 3.04.2015r. Powodzenia!


  www.similarose.blogspot.com/kliknij tutaj

  Jeżeli masz ochotę na wspólną obserwację, zacznij i daj znać! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog, oryginalny, no i pasja....interesujące.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy przemyślany komentarz oraz obserwację. Komentarze, które mają na celu "wyłudzenie" komentarza zwrotnego będą ignorowane. Nie proś mnie o obserwację, komentarz, czy wejście na Twojego bloga, jeżeli będę miała ochotę, zrobię to sama.

Dziękuję za uwagę!